Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oleo-Mac ВС 360 4T — професійна мотокоса, обладнана 4-тактним двигуном. Потужності в 1.6 к.с. цілком досить для того, щоб виконувати більшу частину завдань, а саме — косити траву, підрізати кущі, боротися з підліском і багаторічними бур'янами. Робота силового агрегату вирізняється стабільністю, не відчувається вібрацій, а рівень вихлопів мінімальний. У поєднанні робочого вала та мотора встановлена муфта зчеплення, яка дає змогу компенсувати пускові навантаження й стане корисною в разі заклинювання обертових вузлів. Підшипники з автономною системою змащення й потужний кований вал забезпечують довговічність агрегату та не вимагають додаткових витрат на утримання. У комплектації: косильна головка, 3-зубий ніж, ранцеві ремені.
Гарантія: 24 місяці!
Більше італійських мотокос, запасних частин, аксесуарів на сайті Logman.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 1.6 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35.8 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oleo-Mac (Emak) |
| Кількість обертів холостого ходу | 35000 |
- Ціна: 12 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна коробка





