
влевовправо
Мотоблок Олео-Мак MH 155 K | Олео-Макс МШ 155 К
- Готово до відправки
- Код: 68569003E5
15 890 ₴
+380 (99) 251-06-98
Водафон (МТС)
- +380 (68) 868-02-55Киевстар
- +380 (93) 537-20-05Лайф
- +380 (63) 580-02-26Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний культиватор від італійського виробника Oleo-Mac, модель MH 155 K.
Культиватор Олео-Мак — найкращий помічник домашнього хазяйства, використовується для культивування невеликих ділянок. Легка вага, всього 27 кг дає можливість без зайвих зусиль керувати мотокултиватором між деревами, кущами, а також міжряджаннями.
Обладнаний двигуном Emak серії OHV, об'ємом 80 см куб. Культиватор обробляє ґрунт завширшки від 22 до 46 см, ручка культиватора регулюється в трьох положеннях за вертикаллю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | EMAK |
| Мінімальна ширина обробки | 22 см |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо, Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 80 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 0.15 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 15 890 ₴










