
Мотокоса Forte БМК-40Т (4-тактна), Industry Line
- Немає в наявності
- Код: 73771
2 599 ₴
- +380 (68) 868-02-55Киевстар
- +380 (93) 537-20-05Лайф
- +380 (63) 580-02-26Viber
Чотиритактна бензинова косарка Forte моделі БМК-40 Т
Виробник Forte
Країна походження Китай
Гарантія: 24 місяці
Тип живлення Бензин
Потужність 2800 Вт
Робочі оберти 7000 об/хв
Об'єм двигуна 31см3
Тактність двигуна Чотиритактний
Об'єм паливного бака 650 мл
Охолодження Повітряне
Система пуску Ручний стартер
Різальний елемент Волосінь/Ніж
Ширина скошування (ніж) 255 мм
Ширина скошування (лиска) 450 мм
Діаметр волосіні: 2,4 мм
Автоматичне регулювання довжини волосіні: Так
Приводний вал: Прямий, нерозбірний, металевий на 9 шліців, 8 мм завтовшки
Штанга: Пряма
Регулювання висоти ручки: Да
Ручка: Широка, велосипедна
Ремінь: Двоплечовий (Ранцевий, рюкзаком)
Вага 7,8 кг
Тип палива: Бензин А-92
Рекомендований тип оливи: моторна олива для 4-тактних двигунів
Комплектація:
Косильна головка з волосінню
Зубчастий диск із переможевими напайками
Сервісний набір
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 3.6 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 455 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 31 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Made in PRC |
- Ціна: 2 599 ₴

