
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса Forte БМК - 520 Т
Виробник: Forte
Країна походження: Китай
Гарантія: 2 роки
Тип живлення :Бензин
Потужність: 3300 Вт
Робочі оберти: 9500 об./хв
Об'єм двигуна: 52 куб.см
Тактність двигуна: Двотактний
Об'єм паливного бака: 1.2 л
Охолодження: Повітряне
Система пуску: Ручний стартер
Різальний елемент: Волосінь/Ніж
Приводний вал: 28 мм
Штанга: Пряма
Конструкція штанги: Нерозбірна
Ручка: Велосипедна
Ремінь: Ранцевий
Вага: 7.8 кг
Комплектація:
Косильна головка
Ранцевий ремінь
Нож 3Т/40Т
Гарантійний талон
Більше кущорізів/бензокосилок, запасних частин, витратних матеріалів, аксесуарів, запчастин на сайті Logman.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 4.4 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3300 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Made in PRC |
- Ціна: 1 950 ₴








