
влевовправо
Мотокосa Forte БMK-2800 Power Line (45780/53538)
- Немає в наявності
- Код: 45780/53538
1 699 ₴
+380 (99) 251-06-98
Водафон (МТС)
- +380 (68) 868-02-55Киевстар
- +380 (93) 537-20-05Лайф
- +380 (63) 580-02-26Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна мотокоса Forte моделі БМК- 2800.
Потужна бензинова коса, призначена для завантаження густої трави, грубих бур'янів, кукурудзи, молодих пагонів дерїв, картоплі.
Потужність: 3.6 лс/2.8 кВт
Об'єм двигуна: 52 см.куб.
К-во обертів двигуна: 2800-10000 об/хв
Об'єм паливного бака: 1л
Ріж. Обладнання: Шпуля з волосінню + ніж 3Т + ніж 40T з переможеними напайками.
Тип котушки: Напівавтоматична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3300 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Made in PRC |
- Ціна: 1 699 ₴


