
Oleo-Mac 741 (Made in Italy) 61339023E1
- Немає в наявності
- Код: 61339120E0
16 596 ₴
- +380 (68) 868-02-55Киевстар
- +380 (93) 537-20-05Лайф
- +380 (63) 580-02-26Viber
Італійська мотокоса Oleo-Mac 741 професійного класу для дуже великих навантажень і безперервної роботи.
Тип двигуна: Двотактний
Потужність двигуна: 1.47 кВт, 2.1 к.с.
Розташування двигуна: Зверху
Об'єм двигуна: 40.2 см3
Максимальні оберти двигуна: 9500 об/хв
Об'єм паливного бака: 0.75 л
Тип палива: Бензин А-92
Рекомендований тип оливи: моторна олива Oleo-Mac Prosint 2, для Двотактних двигунів.
Привод: Жорсткий вал/шток
Різальна гарнітура: Ніж + Барабан із волосінню
Система запуску: Ручний стартер.
Ширина косіння волосінню: 420 мм
Ширина косіння ножем: 250 мм
Максимальна товщина волосіні: 3.0мм
Тип ручки: велосипедна
Штанга/труба: Пряма, нерозбірна.
Ремінь: Двоплечовий ранцевий ремінь.
Вага: 7.9 кг
Більше мотокосилок Oleo-Mac, запасних частин, аксесуарів на сайті Logman.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 2.1 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальна ширина скошування | 455 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 455 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 40.2 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.75 л |
- Ціна: 16 596 ₴










