
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопили Winzor CL 137, CL 241, CL 141Е, CLC 145, CLC 150, CLC 155 розроблялись для домашнього використання але не зважаючи не це їх досить часто використовують в професійних цілях.
Всі моделі Winzor укомплектовані якісними комплектуючими: ланцюг Winzor, шина PRO Seria Winzor а моделі CL 137, CL 241, CL 141Е мають в комплекті свічку «CHAMPION». На бензопили встановлено карбюратор «Walbro» та підшипники «NTN». Циліндр у всіх моделей покритий захисним сплавом Nikasil (липофильний нікелькремнієвий сплав, що отримується методом електрофоретичного осадження і застосовується для захисту поверхонь циліндрів в двигунах внутрішнього згорання). Бензопили Winzor CL 137, CL 241, CL 141Е, CLC 145, CLC 150, CLC 155 мають стартер з плавним запуском двигуна.
Больше мотопил Винзор на сайте Logman.com.ua
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1.7 Вт |
| Основные | |
| Вес | 4.2 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 220 мл |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 113 дБ |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 12000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 35 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.4 л. с. |
| Емкость топливного бака | 350 мл |
| Расход топлива | 0.35 л/ч |
- Цена: 5 499 ₴









