
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопили Winzor CL 137, CL 241, CL 141Е, CLC 145, CLC 150, CLC 155 розроблялись для домашнього використання але не зважаючи не це їх досить часто використовують в професійних цілях.
Всі моделі Winzor укомплектовані якісними комплектуючими: ланцюг Winzor, шина PRO Seria Winzor а моделі CL 137, CL 241, CL 141Е мають в комплекті свічку «CHAMPION». На бензопили встановлено карбюратор «Walbro» та підшипники «NTN». Циліндр у всіх моделей покритий захисним сплавом Nikasil (липофильний нікелькремнієвий сплав, що отримується методом електрофоретичного осадження і застосовується для захисту поверхонь циліндрів в двигунах внутрішнього згорання). Бензопили Winzor CL 137, CL 241, CL 141Е, CLC 145, CLC 150, CLC 155 мають стартер з плавним запуском двигуна.
Больше мотопил Винзор на сайте Logman.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.9 кг |
| Длина шины | 380 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 116 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Количество оборотов | 12000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 49.3 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Расход топлива | 0.5 л/ч |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
- Цена: 4 150 ₴



